Звітність проекту
"Чисте Довкілля"
за 2022 рік
 
3 лютого 2023р
  У 2022 році ГО "Зелений промінь" крок за кроком втілює проєкт «Чисте довкілля» в реальність, а саме — створює діючу систему для збору речей.
 Початковим завданням стало встановлення кількох контейнерів у місті Київ, а результатом — аж десятків одиниць у всіх районах міста. Щоб кожен мешканець міста мав змогу, замість звичного викидання непотрібного одягу та взуття в смітники, скористатись контейнерами та надати речам шанс на повторне використання або ж утилізацію.
 З початку року наша країна зіткнулась зі страшним лихом. Наслідки війни не оминули нікого в нашій країні, зокрема й нас. Тільки завдяки розумінню і настільки важливій в цей час підтримці наших партнерів, однодумців та всіх небайдужих мешканців міста Київ – кожного, хто доклав зусиль до проєкту «Чисте довкілля», всього за кілька місяців нам вдалось відновити роботу і продовжити розвиватись далі. За що ми хочемо виразити велику подяку! Адже завдяки Вашій зацікавленості, підтримці та участі, ми разомможемо рухатись вперед і досягати всіх цілей для збереження нашого довкілля.
 На кінець 2022 року було встановлено понад двісті контейнерів у місті Київ, а також налагоджено повноцінне і стабільне обслуговування всіх контейнерів.
 За 2022 рік було зібрано 418300 кілограмів одягу, взуття та інших речей.
  Більша частина зібраних речей (259900 кілограмів) була передана тим людям, які цього потребували. Відправлення речей, придатних для повторного використання, було виконано за участі багатьох організацій, таких як: Закарпатський обласний Благодійний Фонд допомоги вдовам, сиротам та інвалідам; ГО «Друзі спільноти святого Егідія»; ГО «Фонд інвалідів Чорнобиля»; Управління соціального захисту населення Деснянського району м. Київ. Також речі направлялись в пункти, до яких звертаються вимушено переселені особи.
 Частину зібраних речей, а саме 12000 кілограмів, було реалізовано, а завдяки вирученим коштам, закуплено та передано зарядну станцію для дитячого будинку «Чебурашка» в Білоцерківському районі, а в центр гуманітарної допомоги переселенцям «Дім турботи Sant’Egidio» було придбано необхідну кількість дитячих стільців в зали.
  Також значну частину зібраних речей (близько 98000 кілограмів), які виявились непридатними для повторного використання, було відсортовано на бавовняні вироби (для подальшого використання як «ганчірки» тощо), в’язані (які перемелюються і використовуються як наповнювач в інші текстильні вироби) і джинс (використовується для пошиву будівельних рукавиць).
Як і для всіх мешканців нашої країни, для нас цей, 2022 рік, був складним. З початку запуску проєкту «Чисте довкілля» ми набули безцінного досвіду, і окремо вдячні всім небайдужим, хто звертався до нас і вказував на наші помилки, допомагаючи виправити недоліки в наших починаннях. Ми продовжуватимемо навчатись та розвиватись в цьому напрямку і ділитись з Вами нашими новими досягненнями та успіхами.

 
Звітність проекту
"Чисте Довкілля"
за 2021 рік
 
1 січня 2022р
ГО "Зелений промінь" весною 2021 року розпочала втілювати проект "Чисте довкілля" в реальність. А саме встановлення перших спеціальних контейнерів та налагодження збору речей в місті Київ. Протягом всього року, ми створювали та налагоджували систему для збору речей.
Головним завданням стало збільшення кількості контейнерів та розміщення їх в доступних місцях для мешканців міста та зручності користування. В грудні 2021 року, було встановлено понад 60 шт. контейнерів у різних районах міста Київ - в чому, хочемо виразити велику подяку нашим партнерам, які допомогли нам в досягненні цього результату.
Також, одним з перших завдань, було налагодження подальшого перерозподілу зібраних речей та правильного використання, згідно з нашим проектом.
Вже в перші місяці, мешканці активно користувалися нашими спеціальними контейнерами, здавали речі, проявляли зацікавленість проектом, звертались до нас за детальнішою інформацією. Завдяки всім людям, які долучились до проекту і замість того, щоб викинути власні непотрібні речі на сміттєзвалище - віддали їх на подальше сортування та раціональне використання.
За 2021 рік, було зібрано 26868 кілограмів одягу та взуття.
Більша частина зібраних речей, а саме 25818 кілограм, передались до Закарпатського обласного Благодійного Фонду допомоги вдовам, сиротам та інвалідам. Спільними зусиллями доставляли потрібні речі тим, хто цього потребує.
Також, 1050 кілограм зібраних речей, було віддано під реалізацію. А на виручені кошти (8600 гривень), була придбана техніка та канцтовари для Чинадіївського дитячого будинку (а саме: ксерокс, принтер, зошити, фарби для малювання, ватмани та інше шкільне приладдя для навчання).
За всі досягнуті результати ГО "Зелений промінь" безмежно вдячна всім, хто взяв участь і допомагав в реалізації проекту "Чисте Довкілля" - без Вас це було б неможливо.
 
Події
 
1 вересня 2023р


 У важкі часи важливо підтримувати один одного.

ГО "Зелений Промінь" передав гуманітарну допомогу волонтерам з м.Бровари, які допомагають нашим воїнам та тим, хто потребує підтримки.

8 cерпня 2023р

  ГО "Зелений Промінь" не лише виражає підтримку, а й діє на практиці.

 Ми з радістю передали волонтерам речі, зібрані спільними зусиллями – це невеликий жест, що приносить велике значення. Футболки, штани, ковдри та інші речі, стали гарантом підтримки та затишку для наших воїнів та тих, хто переживає важкі часи.

  ГО "Зелений Промінь" вдячна всім, хто долучився до цієї доброї справи.

1 липня 2023р

 ГО "Зелений Промінь" відгукнулась на прохання волонтерки Катерини про гуманітарну допомогу.

Завдяки її зусиллям та підтримці організації, важлива допомога у вигляді футболок, штанів, шортів, полотенець та постільної білизни була передана до обласного госпіталю. Там ці речі допомагатимуть пораненим військовим, які неустанно борються за мир та свободу України.

Ми висловлюємо щиру подяку Катерині та її друзям за їхню небайдужість та підтримку важливої справи

19 червня 2023р


Увага усім нужденним!

 ГО "Зелений Промінь" нагадує про відкриття точки видачі одягу, де ви можете отримати необхідний одяг для себе та своїх сімей.

Адреса точки видачі:

вул. Богатирська,6, що знаходиться в Оболонському районі.

Видача одягу буде проводитись щосереди з 14:00 до 16:00.

Щоб скористатися послугою, просимо заздалегідь записатися за номером:

+38-098-293-18-02.

19 червня 2023р

У рамках гуманітарної ініціативи,

ГО "Зелений Промінь" надала допомогу внутрішньо переміщеним особам.

  Ми зібрали та передали необхідні речі у Благодійний фонд "Сила Ужгорода", який активно працює з цією категорією людей. Це ще один крок у нашій місії підтримки тих, хто потребує нашої допомоги.

16 червня 2023р

 ГО "Зелений Промінь" не зупиняє свою допомогу пораненим військовим і продовжує надавати підтримку у вигляді необхідного одягу.

 Сьогодні, зусиллями наших волонтерів, було зібрано та передано піжамно-спортивний одяг для поранених військових, які перебувають на лікуванні в ортопедичному відділенні обласної лікарні у м. Київ, за адресою

вул. Герцена, 25

08 червня 2023р

ГО "Зелений промінь" продовжує зосереджувати свої зусилля на допомозі постраждалим від підриву греблі Каховської ГЕС.

 Сьогодні, завдяки підтримці волонтерів, було відправлено 950 кг необхідних речей постраждалим у Херсонській області. Ми вдячні всім, хто долучився до допомоги для тих, хто наразі потребує її найбільше!

Докладатимемо зусиль, щоб і надалі надавати допомогу усім, хто постраждав через цю непоправну трагедії.


1 лютого 2023р


 ГО "Зелений промінь " продовжує активно співпрацювати з іншим соціальними організаціями .

 Однією з таких організацій є "Управління соціального захисту населення Деснянського району", якій ми завжди раді допомогти у досягненні спільної мети.


 На прохання центру гуманітарної допомоги переселенцям "Дім Турботи Sant`Egidio», було придбанно та передано необхідну кількість стільців для дітей-пересельнців.

27 грудня 2022р

 ГО "Зелений промінь" продовжує свою діяльність, незважаючи на усі труднощі, і охоче допомагає усім нужденним не тільки одягом , а й іншими необхідними речима. У зв’язку з важкою ситуацією з електроенергією в країні, наша організація придбала зарядну станцію "Allpowers S200" для дитячого будинку «Чебурашка», що знаходиться в смт. Рокитне, Білоцерківського р-ну, на вул. Ентузіастів, 14.

Щоб наймолодші мешканці нашої країни змогли без перешкод навчатися та розвиватись!


8 грудня 2022р

ГО "Зелений промінь " передала теплий одяг до центру гуманітарної допомоги переселенцям "Дім Турботи Sant`Egidio"


Наша організація радо співпрацює з іншими організаціями, які розділяють наші цілі та інтереси.


6 грудня 2022р

 ГО"Зелений Промінь " рада повідомити про відкриття точки видачі одягу для усіх нужденних!

Видача одягу відбувається за адресою:

вул. Богатирська, 6 (Оболонський район) Щосереди з 14:00 до 16:00

За попереднім записом за номером: +380982931802
3 жовтня 2022р

  З початку повномасшабної війни до нас на гарячу лінію звертаються за допомогою дуже багато вимушених переселенців , яким ми стараємось допомогти в усіх необхідних речах.

  Нажаль, поки, ми не маємо конкретного місця видачи необхідного одягу. Але , кожен , хто потребує допомоги може звернутися на гарячу лінію, або через наш сайт написавши листа на електрону адресу.

ГО "ЗЕЛЕНИЙ ПРОМІНЬ" також допомагає і нашим захісникам .

Було передано автомобіль на потреби ЗСУ


25 серпня 2022р


ГО "ЗЕЛЕНИЙ ПРОМІНЬ" продовжує свою діяльність та допомагає речами всім тим хто цього потребує.

 Сьогодні було зібрано та передано необхідні речи для ГО "ФОНД ІНВАЛІДІВ ЧОРНОБИЛЯ" Оболонського району у м.Київ.


 Також, до нас звернулися за допомогою з "Управління соціального захисту населення Деснянського району", де було передано необхідні речи з подальшою співпрацею та допомогою усім необхідним .

4 січня 2022р


 ГО "ЗЕЛЕНИЙ ПРОМІНЬ" вдячна усім вам, дорогі друзі, за допомогу в реалізації нашої ідеї!!!!

Завдяки вашій підтримці , нам вдалось зробити перший крок в допомозі тим, хто цього дійсно потребує!

 У ці зимові свята ГО "Зелений Промінь" порадувала та підтримала вихованців Чинадіївського дитячого будинку, а також його колектив, який щодня сприяє навчанню та розвитку діток

 Допомога була реалізована у вигляді фарб, зошитів та іншого шкільного приладдя для навчання та розвитку дітей. А також техніки (принтер, сканер, ксерокс), необхідної для покращення робочого процесу колективу дитячого будинку.

4 січня2022р


Дякуємо усім, хто підримує нас та не залишається байдужим!

З Вами - наша ідея стає реальною!

Робота ГО"ЗЕЛЕНИЙ ПРОМІНЬ" продовжується=)


ДАЛІ БУДЕ......